Ekibimizin her üyesi teknolojik gelişmeler için aynı çoşkuyu taşımakta, teknik gereksinimleri zamanında kavrayarak makine, ekipman ve kesim proseslerini sürekli olarak güncellemektedir.

Tüm ekip arkadaşlarımız, gelişen testere teknolojisi ve makinecilikte artan teknik talep için aynı coşkuyu ilk günkü gibi paylaşmaktadırlar. Ne kadar zor oldugu önem taşımaksızın, müşterilerimizin tüm ihtiyaçları için daima hazırız. Ar-Ge bölümümüz her turlu özel ihtiyaca cevap verebilmek için en gelişmiş testere makineleri ile çalışmaktadır.

Hollanda’nın doğusunda bulunduğumuz bölge, bizi hem hammadde hem de makine parçası üretiminde Avrupa’nın önde gelen Ar-Ge firmaları ile çok yakin bir şekilde konumlandırmaktadır. Böylece üniversiteler, profesyonel kesme tedarikçileri ve makine üreticileri ile ortak araştırma projeleri geliştirebilmekteyiz. Bu projelerden gelen verileri birleştirerek ortaya çıkardığımız bilgi birikimini direkt olarak müşterilerimizin üretim bölümlerine taşımaktayız.

Üretim tesislerimizdeki kalite standartlarımızdan hiçbir şekilde taviz vermemek için,  tedarikçilerimizden sürekli olarak artan bir hassasiyet ve tutarlı bir ekipman hizmeti talep etmekteyiz. Bu şekilde kendi orijinal testerelerimizin performansını arttırmakla kalmayıp, aynı zamanda hizmet ömrü boyunca bu performansı güvence altına almış olmaktayız.

Ar-Ge deki bu öngörülü strateji ile pazarın ilerisinde kalarak, yüksek verimli kesimde liderliğimizi koruyabilmekteyiz. Buna ek olarak, teknik koşullarla mücadele ederken kesim işlemindeki toplam maliyetlerin azaltılmasi her zaman konsantrasyonumuzu yoğunlaştırdığımız bir konu halini almaktadir. Bu anlayış, Kinkelder’e ürün yenilikleri, kalite, verim uzmanlığı, danışmanlık ve problem çözme becerisi konularında global olarak öncü bir kimlik kazandırmıştır.